HosCo – Hospitality Connection

Merkezi Cenevre İsviçre’de bulunan HOSCO, konaklama sektöründeki insan kaynakları ve bu alanda kariyerlerinde mükemmeli arayan insan gücü için güvenilir bir partnerdir. Çünkü HOSCO’ya üye olanlar bu çatı altında dünyanın her yanından en iyi konaklama işletmeleri ve okulları ile bir araya gelerek sürekli bir iletişim halinde bulunabilirler. HOSCO’ya üye olanlar para ve zamandan tasarruf eder; kolay ve hızlı iletişim olanaklarına sahip olur; niteliklerine uygun iş ve işgücü temin ederler.

https://www.hosco.com/

Linklerimiz

Misyon

Türkiye turizminin kalbi olan Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak misyonumuz turizm sektörünün gelişimine yönelik çözümler üretmek üzere;Temel işletmecilik ve turizm meslek formasyonuna (en az iki yabancı dile hakim, turizm sektöründe kullanılan bilgisayar yazılımlarına hakim, yurt içi ve/veya yurt dışı stajı yapmış, temel turizm meslek derslerinde teorik ve uygulamalı eğitim almış) sahip bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, Projeler üretmek,Ulusal ve uluslararası toplantılar düzenlemektir.

Vizyon

Turizm ve akademi çevrelerinde; yetiştirdiği bireyler, yaptığı bilimsel çalışmalar ve yenilikler ile tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile sözü geçen, geleceğe bakışı ve değişim yeteneği ile liderlik eden dünya çapında bir fakülte olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Turizm Fakültesi 07058 Kampus – Antalya
Tel: 0 (242) 310 20 20
Tel: 0 (242) 227 46 70 - fax