VII. ALTIN KEP AŞÇILAR YARIŞMASI Birincilik Ödülü

Türkiye Aşçılar Federasyonu ve Antalya Mutfak Şefleri Birliği Derneği ANFAŞ İş Birliği ile 21-24 Ocak tarihlerinde ANFAŞ fuar merkezinde gerçekleştirilen Türkiye VII. ALTIN KEP AŞCILAR YARIŞMASI “ÜNİVERSİTELER YARIŞIYOR” kategorisinde Oğuz İskender ORAL (takım kaptanı), Sevda KIVRAKDAL ve Kerem ÇIRAK’tan oluşan ekip 40 ekip arasından birinci olmuştur.

643

Linklerimiz

Misyon

Türkiye turizminin kalbi olan Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak misyonumuz turizm sektörünün gelişimine yönelik çözümler üretmek üzere;Temel işletmecilik ve turizm meslek formasyonuna (en az iki yabancı dile hakim, turizm sektöründe kullanılan bilgisayar yazılımlarına hakim, yurt içi ve/veya yurt dışı stajı yapmış, temel turizm meslek derslerinde teorik ve uygulamalı eğitim almış) sahip bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, Projeler üretmek,Ulusal ve uluslararası toplantılar düzenlemektir.

Vizyon

Turizm ve akademi çevrelerinde; yetiştirdiği bireyler, yaptığı bilimsel çalışmalar ve yenilikler ile tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile sözü geçen, geleceğe bakışı ve değişim yeteneği ile liderlik eden dünya çapında bir fakülte olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi
Turizm Fakültesi 07058 Kampus – Antalya
Tel: 0 (242) 310 20 20
Tel: 0 (242) 227 46 70 - fax